Samen op weg naar een gezonde levensstijl

Ready2improve begeleidt individuen, groepen en bedrijven naar een gezonde levensstijl en beter presteren

Het laatste nieuws over Ready2improve! Terug naar onze startpagina »

Oproep: Levensloop Hasselt

Oproep Levensloop Hasselt – 21-22 mei

Het weekend van 21 en 22 mei doen we opnieuw mee aan een Levensloop ten voordele van Stichting Tegen Kanker.Extra teamgenoten zijn nog steeds van harte welkom.Inschrijven voor ons team kan via de website van Levensloop: http://www.levensloop.be/relays/hasselt-2016.

Klik op ‘loop of wandel met ons mee’ om je in te schrijven voor ons team ‘Fitste Bedrijf-Kinderdagverblijf Paboes-Ready2improve’.

Of klik op ‘Doe een gift’ om een gift te doen.

Opnieuw gaat heel de opbrengst naar Stichting Tegen Kanker. Alvast van harte bedankt voor je steun!

Wouter Goris heeft binnenshuis enkele heel waardevolle exposés gegeven in ons gvo - programma met als titel 'Spanning : vriend of vijand'. Deze voordrachtavonden + powerpoint-vertoningen getuigden van een fijn, correct en heel deskundig inzicht in deze materie. Zijn interactieve stijl van werken, sterk engagement en fijne stiptheid etaleren een grote vaardigheid als psycholoog. Hij ving ook na elke voordracht de mensen met persoonlijke en intieme vraagstelling, heel discreet op.

-- Marc Van Hoey (medewerker Liberale Mutualiteit Oost - Vlaanderen)