Aarzel niet om ons te contacteren.

Wij zijn alvast benieuwd naar hoe we jou kunnen helpen.

De deur van Ready2improve staat altijd open! Terug naar ons aanbod »


Haasrode-binnen2.jpg














Hoe kan je ons bereiken?

Voor particulieren: E: johan_swennen@ready2improve.eu T: 0032 (0) 495/37 44 93
Voor bedrijven: E: wouter_goris@ready2improve.eu T: 0032 (0) 496/69 33 95

Hanne Van Overloop: E: hanne_vanoverloop@ready2improve.eu
Hilde Christiaens: E: hilde_christiaens@ready2improve.eu T: 0032 (0)485/18 72 91
Hilde Plaetinck: E: hilde_plaetinck@ready2improve.eu T: 0032 (0)472/90 27 66
Jan De Keyzer: E: jan_dekeyzer@ready2improve.eu T: 0032 (0) 497/30 19 13
Johan Swennen: E: johan_swennen@ready2improve.eu T: 0032 (0) 495/37 44 93
Katrien Meersseman: E: katrien_meersseman@ready2improve.eu T: 0032 (0) 478/94 44 73
Silke Dewulf: E: silke_dewulf@ready2improve.eu T: 0032 (0) 496/22 62 99
Wouter Goris: E: wouter_goris@ready2improve.eu T: 0032 (0) 496/69 33 95

Waar vind je ons?

Ready2improve Haasrode (hoofdzetel): Blandenstraat 236, 3053 Haasrode (Leuven)
Ready2improve Sint-Truiden: Fabriekstraat 101, 3800 Sint-truiden
MCH Leuven (enkel rookstop): Maria Theresiastraat 63A, 3000 Leuven

Kom je met het openbaar vervoer? (pdf)

Voor andere regio's kunnen we volgende partners warm aanbevelen:

B Fit Bewegingscoaching: Rooierlei 8, 3670 Meeuwen-Gruitrode.

Locaties van Ready2improve, in Leuven, België
In het kader van het actieplan ‘K.U. Leuven beweegt’ was Wouter Goris verantwoordelijk voor het opleiden van sportpromotoren. Uit hun reacties stelden wij vast dat men tevreden was over de inhoud en de vorm van de workshops.
Wouter Goris was, volgens mij, dankzij zijn enthousiasme en positieve uitstraling de gepaste persoon om onze sportpromotoren op te leiden.
-- Jos Van Neck (VGM-consulent, K.U. Leuven)