Aarzel niet om ons te contacteren.

Wij zijn alvast benieuwd naar hoe we jou kunnen helpen.

De deur van Ready2improve staat altijd open! Terug naar ons aanbod »


Haasrode-binnen2.jpg














Hoe kan je ons bereiken?

E: wouter_goris@ready2improve.eu T: 0032 (0)496/69 33 95
E: tine_delorge@ready2improve.eu T: 0032 (0)495/27 03 21

Hanne Van Overloop: E: hanne_vanoverloop@ready2improve.eu
Hilde Christiaens: E: hilde_christiaens@ready2improve.eu T: 0032 (0)485/18 72 91
Hilde Plaetinck: E: hilde_plaetinck@ready2improve.eu T: 0032 (0)472/90 27 66
Jan De Keyzer: E: jan_dekeyzer@ready2improve.eu T: 0032 (0) 497/30 19 13
Johan Swennen: E: johan_swennen@ready2improve.eu T: 0032 (0) 495/37 44 93
Katrien Meersseman: E: katrien_meersseman@ready2improve.eu T: 0032 (0) 478/94 44 73
Silke Dewulf: E: silke_dewulf@ready2improve.eu T: 0032 (0) 496/22 62 99
Wouter Goris: E: wouter_goris@ready2improve.eu T: 0032 (0) 496/69 33 95

Waar vind je ons?

Ready2improve Haasrode (hoofdzetel): Blandenstraat 236, 3053 Haasrode (Leuven)
Ready2improve Sint-Truiden: Fabriekstraat 101, 3800 Sint-truiden
Ready2improve Genk: Schabartstraat 9, 3600 Genk.

MCH Leuven (enkel rookstop): Maria Theresiastraat 63A, 3000 Leuven

Kom je met het openbaar vervoer? (pdf)

Voor andere regio's kunnen we volgende partners warm aanbevelen:

B-Fit logo

B Fit Bewegingscoaching: Rooierlei 8, 3670 Meeuwen-Gruitrode.



Locaties van Ready2improve, in Leuven, België

We hadden op voorhand verschillende redenen om te stoppen met roken maar de grootste was waarschijnlijk onze kinderwens. Ik wilde vooral geen rokende zwangere vrouw worden maar had bang dat het van de ene dag op de andere niet zou lukken. Mijn vriend wilde me in de eerste plaats steunen door mee te stoppen. De sessies met onze coach Johan hielpen mij omdat ik mijn ervaringen kon delen en Rob had vooral nood aan de wetenschappelijke achtergrond die we meekregen. Drie maanden nadat we gestopt waren kregen we de grootste motivator die we ons konden bedenken om vol te houden... we waren 7 weken in verwachting!

-- Kim