Aarzel niet om ons te contacteren.

Wij zijn alvast benieuwd naar hoe we jou kunnen helpen.

De deur van Ready2improve staat altijd open! Terug naar ons aanbod »


Haasrode-binnen2.jpg














Hoe kan je ons bereiken?

Voor particulieren: E: johan_swennen@ready2improve.eu T: 0032 (0) 495/37 44 93
Voor bedrijven: E: wouter_goris@ready2improve.eu T: 0032 (0) 496/69 33 95

Hanne Van Overloop: E: hanne_vanoverloop@ready2improve.eu T: 0032 (0) 497/64 42 08
Hilde Christiaens: E: hilde_christiaens@ready2improve.eu T: 0032 (0)485/18 72 91
Hilde Plaetinck: E: hilde_plaetinck@ready2improve.eu T: 0032 (0)472/90 27 66
Johan Swennen: E: johan_swennen@ready2improve.eu T: 0032 (0) 495/37 44 93
Katrien Meersseman: E: katrien_meersseman@ready2improve.eu T: 0032 (0) 478/94 44 73
Silke Dewulf: E: silke_dewulf@ready2improve.eu T: 0032 (0) 496/22 62 99
Wouter Goris: E: wouter_goris@ready2improve.eu T: 0032 (0) 496/69 33 95

Waar vind je ons?

Ready2improve Haasrode (hoofdzetel): Blandenstraat 236, 3053 Haasrode (Leuven)
Ready2improve Sint-Truiden: Fabriekstraat 101, 3800 Sint-truiden
MCH Leuven (enkel rookstop): Maria Theresiastraat 63A, 3000 Leuven

Voor andere regio's kunnen we volgende partners warm aanbevelen:

B Fit Bewegingscoaching: Rooierlei 8, 3670 Meeuwen-Gruitrode.

Locaties van Ready2improve, in Leuven, België

Wouter Goris heeft binnenshuis enkele heel waardevolle exposés gegeven in ons gvo - programma met als titel 'Spanning : vriend of vijand'. Deze voordrachtavonden + powerpoint-vertoningen getuigden van een fijn, correct en heel deskundig inzicht in deze materie. Zijn interactieve stijl van werken, sterk engagement en fijne stiptheid etaleren een grote vaardigheid als psycholoog. Hij ving ook na elke voordracht de mensen met persoonlijke en intieme vraagstelling, heel discreet op.

-- Marc Van Hoey (medewerker Liberale Mutualiteit Oost - Vlaanderen)